Pracownicy

Pracownicy naukowi:

Profesor prof. dr hab. Ulrich Geppert 68 328 2805 U.Geppert@ia.uz.zgora.pl A-2 025 -> Konsultacje: wtorek 12:30-14:00;
Profesor uz dr hab. Jarosław Kijak +(48) 328 24 56, (+48) 68 328 29 48, J.Kijak@ia.uz.zgora.pl A-29 107b; A-2 017-> Konsultacje: pon. 10:30 – 12:00
Zca Dyrektora, Profesor uz dr hab. Wojciech Lewandowski (+48) 68 328 30 36 ; (+48) 68 328 26 84 W.Lewandowski@ia.uz.zgora.pl A-2 016, Konsultacje: czwartek 12:00 – 13:30
Dyrektor Instytutu Astronomii prof. dr hab. Andrzej Maciejewski (+48) 68 328 28 28 A.Maciejewski@ia.uz.zgora.pl A-2 019, Konsultacje: środa 11:00 – 12:30
Adiunkt dr Krzysztof Maciesiak +48 68 328 2724 K.Maciesiak@ia.uz.zgora.pl A-2 023, Konsultacje: środa 13:30-15:00
Prorekror prof. dr hab Giorgi Melikidze (+48) 68 328 22 26 G.melikidze@ia.uz.zgora.pl A-2 022, Konsultacje: piątek 13:00-15:00
Profesor prof. dr Roberto Mignani 68 328 2520 A-2 011,(brak zajęć, urlop)
Adiunkt dr Dipanjan Mitra (brak zajęć, urlop)
Adiunkt dr Karolina Rożko 68 3287392 K.Rozko@ia.uz.zgora.pl Konsultacje: Czw. 11:30 -13:00
Profesor prof. dr Krzysztof Stasiewicz 68 328 2805 krzy.stasiewicz@gmail.com A-2 – 025, Konsultacje: środa 9:00-10:30
Adiunkt dr Andrzej Szary (+48) 68 328 27 24 A.Szary@ia.uz.zgora.pl A-2 023, (brak zajęć, urlop)
Adiunkt dr Magdalena Szkudlarek (+48) 789 442 246 (w godz. od 10 do 15) M.Szkudlarek@ia.uz.zgora.pl A-2 – 025, Konsultacje: środa 13:00-15:00
adiunkt dr Dariusz Woźniak X D.Wozniak@ia.uz.zgora.pl Konsultacje: śr. 9:30-11:00
adiunkt dr Michał Żejmo X M.Zejmo@ia.uz.zgora.pl , konsultacje: wt. 7:30 – 9:00

 

Pracownicy administracyjni i techniczni:

Administracja mgr Emilia Gil X E.Gil@ia.uz.zgora.pl X
pracownik techniczny Władysław Barylski X W.Barylski@ia.uz.zgora.pl X
Specjalista naukowo-techniczny Marek Sendyk X M.Sendyk@ia.uz.zgora.pl X